Rozwiązania dla firm

Laptopy, Desktopy, Monitory, Tablety, Smartfony, Drukarki (również w postaci usługi - korzystne stawki)

Minimalizujemy czas przestoju oferując Państwu biznesowy sprzęt komputerowy objęty gwarancją z szybkim czasem reakcji i z naprawą w miejscu Państwa pracy.
Serwery: rack, tower, blade; Macierze dyskowe, Biblioteki taśmowe, Deduplikatory, Zasilacze UPS, Szafy serwerowe. Rozbudowa istniejącej infrastruktury (dyski, zasilacze, procesory, pamięć, przedłużenia Support & Maintenance itp.)

W swojej ofercie posiadamy zarówno serwery budżetowe klasy entry-level, jak i wydajne wieloprocesorowe jednostki obliczeniowe.

Macierze o blokowym zapisie dedykowane do pracy w sieciach SAN w technologii FC, iSCSI oraz SAS. Bezpieczne i budżetowe macierze sieci SAN dla klientów rozwijających się z sektrora Mid-Market. W swojej ofercie posiadamy również macierze sieciowe typu NAS (bezpieczne posiadające redundantne zasilacze i objęte biznesowym wsparciem z szybkim czasem reakcji).
Microsoft, VMware, Veeam, Symantec Backup Exec, Red Hat, Eset, Acunetix

Wsparcie w zakresie licencjonowania systemów i aplikacji serwerowych m.in.: Microsoft Windows Server, MS Exchange, MS SQL, a także systemy desktopowe i pakiety biurowe MS Office. Programy antywirusowe.

Wirtualizatory, systemy do zarządzania środowiskiem wirtualnym.

Systemy backupowe: granularne; z obsługą taśm; dla środowisk wirtualnych; deduplikatory; backup po sieci LAN i WAN.

W ofercie posiadamy również darmowe systemy pocztowe oraz skanery stron WWW.
Switche, Firewall & UTM, Media konwertery, Kable, Sieci Wifi, Routery i Access Pointy

Przełączniki ethernetowe i FC, zarządzalne, warstwy 2-giej i 3-ciej, przełączniki sieci SAN.

Kompleksowe zabezpieczenia na styku sieci: zapory ogniowe; szyfrowane połączenia VPN, antywirus i Anty-Spyware, Intrusion Protection, Content and URL filtering.

Jeżeli chcąc mieć Państwo pewność, że dostarczone elementy zadziałają w sposób właściwy to zachęcamy do skorzystania z naszych usług wdrożeniowych:

  • Wdrożenia środowisk wirtualnych
  • Wdrożenia i rozbudowa sieci SAN,
  • Wdrożenia systemów backupowych
  • Systemy pocztowe
  • Usługi Active Directory
  • Bazy danych
  • Systemy zarządzania urządzeniami w sieci
  • Programy do skanowania stron WWW i innych aplikacji internetowych w poszukiwaniu luk podatnych na ataki.
  • IaaS, PaaS, SaaS czyli infrastruktura, platforma i oprogramowanie w postaci usługi. Dostępne również w oparciu o dzierżawioną i odseparowaną infrastrukturę w bezpiecznej serwerowni spełniającej najwyższe wskaźniki bezpieczeństwa.
  • Rozwiązania komercyjne i darmowe.

Ciekawym rozwiązaniem w naszej ofercie jest prywatna chmura obliczeniowa dostarczana w ramach miesięcznej stałej opłaty dostosowanej do Państwa możliwości finansowych oraz z prawem do wykupu całej platformy – prywatna, ponieważ serwery obliczeniowe, infrastruktura sieciowa oraz magazyn danych są w całości udostępniane i dedykowane. Rozwiązanie to minimalizuje koszty inwestycyjne i pozwala rozłożyć je na dłuższy okres czasu (np. na 3 lata), dzięki czemu mają Państwo możliwość uwzględnić koszty te jako koszty utrzymania czyli w ramach tzw. OPEX (ang. operating expenditures).
Jedyną współdzieloną infrastrukturą są elementy zasilania (np. zasilacze UPS i agregaty), klimatyzacji oraz łącza internetowe posiadające jeden z najwyższych poziomów SLA w kraju (Datacenter w Warszawie i Katowicach).

Dzięki temu rozwiązaniu Państwa firma funkcjonuje w oparciu o prywatną chmurę zarządzaną przez Państwa administratorów i jednocześnie unikają Państwo niepotrzebnych inwestycji w niezwykle kosztowną infrastrukturę dookoła serwerową.
Bezpośredni dostęp do zasobów jest strzeżony 24h, a Państwa administratorzy zarządzają środowiskiem głównie w sposób zdalny. Ewentualne naprawy sprzętu z reguły nie wymagają obecności Państwa administratorów.

Po więcej informacji na temat prywatnej chmury obliczeniowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.